HAKKIMIZDA

Ahşap sektöründe 40 yıllık tecrübemizi 2006 yılında İNBAY markasıyla taçlandırarak küçük bir atölyede imalat hayatına başladık.

Tavsiye edilen, müşterilerinin ve toplumun beklentilerini karşılayan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sürekli gelişen ve tamamlanan projelerdeki toplu konut, otel, hastane, kafe, ofis dekorasyonu gibi özel projelerin yeraldığı referanslarımızdan güç alarak 2013’de şirket statüsüne geçtik.

Dinamik bir şekilde kendini geliştiren, teknolojik yeniliklere açık olan firmamız, yatırımlarına WINATRO markası ile Alman normalarında ahşap pencere, masif kapı, masif mobilya imalatını gerçekleştiriyoruz. Avrupa standartlarına uygun, ileri teknoloji makine hattını bünyesine katarak ürün çeşidimizi arttırdık.

Yenilikçi bir anlayışla imalat yapan firmamız ham madde ve malzeme seçiminde hassas davranarak WİNATRO AHŞAP PENCERE SİSTEMLERİ ile kaliteli üretim sorunsuz montaj anlayışıyla sektöründe hızlı adımlarla ilerlemekteyiz. Doğaya saygıdan ödün vermeden üreterek, yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye devam etmekteyiz.